Rreth Nesh

Zbuloni më shumë rreth nesh dhe metodave tona.

Oferta

Gjeni ofertën më të përshtatshme për shëndetin tuaj dhe të rejat e fundit.

Shërbime

Shërbime të një game të gjerë me aparaturat dhe analizat më të fundit.

Shërbimet tona

Analizat

Konsultoni gamën e gjërë të analizave të ofruara nga rrjeti i laboratorëve tanë.

Imazheria

Intermedica sjell pranë pacientëve të saj platformën ekografike të gjeneratës së re me elastografi.

Kardiologjia

Shërbimi i kardiologjisë prej vitesh zë një vend shumë të rëndësishëm në Intermedica.

Densitometria kockore

Densitometria është testi i vetëm që mund të diagnostikojë osteoporozën.

Akredituar EN ISO 15189:2012

Certifikuar EN ISO 9001:2015

KARTA SAN VITA

Kujdesi dhe dashuria për pacientin nuk tregohen vetëm duke dhënë përgjigje të sakta dhe në një kohë të shpejtë. Ajo që ne synojmë është ofrimi i një shërbimi cilësor me çmimin më të mirë. Për të shpërblyer të gjithë pacientët tanë kemi vendosur të ofrojmë kartën e shëndetit SanVita, e cila përveç lehtësirave të shumta në marrjen e përgjigjeve online, ju jep mundësinë të kurseni deri në 15% të faturës. Duke qënë të pajisur me kartën SanVita përfitoni edhe nga promocionet tona, siç janë kontrollet parandaluese të personalizuara që ofrojmë, si edhe nga oferta të shumta gjatë gjithë vitit.

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.

The races for the jumps are a little longer so they take longer to run, but horses can fall just as they would in real life, so bear this in mind. A system that cannot be made into a series of logical steps is not a system at all. The use of computers has transformed these fantasy sports from being mostly played by a group of friends or acquaintances in a local community to potentially being anonymously played from around the world https://betzoid.com/it/. If your first deposit was made via Moneybookers, Paysafe, Neteller or Skrill you’ll be ineligible.

The operator is widely recognised as one of the biggest and most famous live platforms in the online gambling world. Join Win A Day Casino to experience one-of-a-kind games and great promos! Whether you are into sports or ancient mythology; animals or cookery, you can bet your bottom dollar there will be something for you nettikasinotsuomessa.org/paysafecard. However, Microgaming has established that the games may run on older versions as well.

References [ edit ] • ^ “Mandalay Bay Fact Sheet”. Once you are inside this casino, you can try your luck at 350 varied gaming positions that are divided over three floors. Grand Slots: Vegas Casino Slot Machines, and these companies can be found for everyone having fun with a stable Web connection https://onlinecasinoslovenija.org/paysafecard/. Going forward I don’t know what to do, she called the L.

Well… maybe not everything is new. We can set up quickly and time our arrival with you so we fit to your evening. Returning players can also enjoy a multitude of customised benefits and services such as access the VIP game and participate in tournaments, competitions and races articol. But there is much more to know about cards, casino free bonus no deposit 2020 or French kinds.

You can avail of deals for table games, slots and much more besides. If you’re still in doubt, here are more reasons why we are a necessity. Provably fair: Yes License: Curacao laws esta. The majority of casino players hardly ever think about checking the online casinos license.

Qëndroni në kontakt me ne